Koloidní stříbro - Přírodní antibiotika

Koloidní stříbro » Koloidní stříbro - Přírodní antibiotika

Nachlazení, chřipka, kašel a rýma se objevují často a v každé roční době. Většina lidí, která užívala koloidní stříbro, se velmi rychle zbavila těchto nepříjemných 
neduhů. A to díky tomu, že stříbro ve své koloidní formě ničí nebezpečné viry a choroboplodné bakterie. Současně však neničí "dobré" aerobní bakterie, které jsou pro náš organismus velmi potřebné.
 
Koloidní stříbro chrání imunitní systém a napomáhá jeho regeneraci. Koloidní stříbro zlepšuje trávení, neboť aktivuje trávící enzymy. Bakterie nejsou schopny vytvořit odolnost proti částicím koloidního stříbra, jako k tomu dochází u antibiotik.
 
Použití koloidního stříbra?
 
Dr. Henry Crooks ukázal na koloidní stříbro jako na absolutně bezpečný prostředek, který je pro člověka netoxický, s vysokou schopností ničit bakterie. Později se ukázalo, že použití koloidního stříbra je účinné také proti plísním, parazitům, protozoům a virům.
 
Koloidní stříbro je velmi účinné, mírné a netoxické. Mikroskopické částice stříbra se nehromadí v organismu, protože v průběhu několika dnů dojde k jejich vyloučení. Pokud antibiotikum eliminuje asi 6-7 škodlivých bakterií, koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní.
 
Koloidní stříbro a nemoci!
 
Není známa žádná nemoc, která by byla způsobena organizmem, jenž může žít v přítomnosti i nepatrného množství stříbra. Podle laboratorních testů dochází k destrukci bakterií, virů a plísní během několika minut od kontaktu se stříbrem. Prakticky není znám mikrob, který by nebyl koloidním stříbrem zničen do 6 minut nebo méně.
Řadit podle||
Zobrazit všechno | Stránky:
Zobrazit všechno | Stránky:
  • Přidat odkaz na:
  • facebook.com