Kvalita koloidů

   Kvalita nabízených koloidů

S ohledem na různou kvalitu koloidů nabízených koloidů na internetu chci uvést následující:

  1. Jsem přímý výrobce koloidního stříbra, mnoho let se zabývám  výrobou a výzkumem koloidů.  
  2. Koloidní stříbro, zlato a zinek je vyráběno na profesionálních strojích se stabilizovaným napětím a proudem tak, aby bylo dosahováno přesně požadovaných výsledků.
  3. Koloidní stříbro, zlato a zinek má přesné měření velikosti, rozložení a obsahu částic v nezávislých laboratořích firmy Malvern Instruments - http://www.malvern.com/.
  4. Na všechny komponenty použité při výrobě jsou kladeny nejvyšší nároky a celý průběh výroby je podrobně kontrolován.

 

Je pro nás důležité aby jste měli naprostou jistotu že při objednání našeho zboží získáte přesně to co očekáváte. 

   Vyjímečnost koloidního stříbra, zlata, zinku a dalších koloidů

Koloidy mají dvacetkrát vyšší vstřebatelnost než tablety!

Minerály se většinou podávají ve formě syntetických tablet, což podle lékařů a vědců není právě ten nejlepší způsob doplňování nedostatku těchto důležitých látek v organismu, a to především s ohledem na nízkou vstřebatelnost.
 
Lidský organismus totiž nejlépe přijímá koloidní minerály, jejichž vstřebávání se blíží 98 %, tzn. že je dvacetkrát vyšší než u tabletové formy.
 
Působení minerálů je podmíněno stupněm jejich vstřebávání. Doplňkové podávání minerálních preparátů ještě automaticky neznamená, že je lidský organismus může využít.
 
Nejvyšším stupněm vstřebatelnosti se vyznačují koloidní minerály. Nejvíce minerálů a stopových prvků získává člověk z rostlin především v koloidní formě (roztoky s příslušnou koncentrací a elektrickým nábojem). To znamená, že rostliny přijímají z půdy neorganické minerální sloučeniny a transformují je na sloučeniny organické, které jsou svou strukturou příbuzné tělním tekutinám.
 
Krev nebo buněčná tekutina jsou rovněž koloidní roztoky, proto lidský organismus tak úspěšně přijímá právě minerály v koloidní formě.
Zobrazit všechno | Stránky:
Zobrazit všechno | Stránky:
  • Přidat odkaz na:
  • facebook.com