Zeptejte se

   Rádi s Vámi probereme vaše dotazy

Mnoho let se věnujeme výzkumu a výrobě koloidního stříbra, koloidního zlata a koloidního zinku. Pro výrobu používáme na zakázku vyrobené stroje, které splňují nejpřísnější parametry nutné pro vysokou kvalitu. 
 
Vysoká kvalita by měla být parametr, který je pravidelně kontrolován. Z toho důvodu jsou naše koloidy testovány v akreditovaných ústavech.
 
Často kladené otázky: (připravujeme)
 
  1. Otázka: Proč uvádíte koncentraci stříbra a zlata v miligramech na litr, když ostatní uvádějí koncentraci v ppm? Jaký je v tom rozdíl?  Odpověď: Podle dnešních norem jde o shodnou hodnotu. Uvádím koncentraci v miligramech, protože je snadná kontrola (např. na plynovém chromatografu apod.). Jak zkontrolujete ppm, když tato jednotka je zkratkou partes per milion – to jest počet atomů stříbra na jeden milion molekul vody? Asi těžko.Zkrátka mi to připadá solidnější. Udaje které uvadíme jsou pravdivé.
  2. Otázka: Má mráz vliv na stříbro, když píšete, že nesmí zmrznout? Odpověď: Mráz nemá na stříbro žádný vliv, je to kovový prvek a ten je jak známo, běžně nezničitelný. Poznámka nesmí zmrznout platí na balení ve skle, které si občas někdo objedná – nálepka je stejná jak na sklo, tak na plast. Sklo už může v mrazu prasknout.
  3. Otázka: Jakou vodu používáte pro výrobu stříbra? Odpověď: Používám výhradně demineralizovanou vodu vlastní výroby. Voda se vyrábí na zařízení AQUA OSMOTIC 02/MT 50 s kompletním servisem výrobce. Toto zařízení se obvykle používá ve větších lékárnách, kde také léky vyrábí.
  4. Otázka: Zajímá mě rozdíl mezi pleťovou maskou se zlatou folií a krémem s koloidním zlatem? Odpověď: Folie ze zlata se také používá např. v USA na zabalení luxusní zmrzliny. Protože lékaři proti tomu nic nenamítají (zlatá folie projde zažívajícím traktem bez jakýchkoliv účinků), tak lze z toho usoudit, že účinky zlaté folie na kůži budou rovněž nepatrné nebo žádné. Nejspíš se bude jednat o hezký subjektivní pocit. Zatím co koloidní zlato pronikne do pokožky a určitou dobu (než se kůže znova obnoví doroste) tam zůstane s patřičnými omlazujícími a dalšími účinky.
  5. Otázka: Odkud kupujete stříbro na výrobu koloidního stříbra? Odpověď: Stříbrné elektrody na míru kupuji ve firmě SAFINA a.s. se sídlem Jesenice –Vestec. Firma zaručuje čistotu stříbra 99,99%.
  6. Otázka: Chci dát koloidní stříbro tříletému dítěti. Mohu stříbro dát do oslazeného čaje? Nestratí se jeho účinek? Odpověď: Koloidní stříbro můžete dát třeba do čaje (i horkého) bez obav. Jen je nutné tak učinit těsně před tím, než se čaj vypije. Po určité době skutečně klesá účinnost.
  7. Otázka: Mám pít stříbro před jídlem nebo s jídlem? Odpověď: Koloidní stříbro pít zásadně mezi jídly. Pokud Vám to třeba časově nevyjde, tak se snažte podržet koloidní stříbro co nejdéle v ústech. Koloidní stříbro se tak vstřebá do organizmu více přes sliznici.Výše uvedené se rovněž doporučuje v případě, že nemáte po ruce zakoupené laktobacily.

 

Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku zeptejte se...

Řadit podle||
Zobrazit všechno | Stránky:
Zobrazit všechno | Stránky:
  • Přidat odkaz na:
  • facebook.com