Zlato hrálo v minulosti významnou roli.

Koloidní zlato » Zlato hrálo v minulosti významnou roli.

Zlato je kovový prvek, neobyčejně stálý takže se dlouho používá od zubní techniky po spoje kostí a podobně. Prakticky není známa alergie na tento kov. Obecně má zlato vysokou elek- trickou vodivost, což vysvětluje jeho kladné účinky při přenášení nervových vzruchů nebo při zvyšování IQ. Stejně jako koloidní stříbro a další kovy koloidní zlato zabíjí bakterie.

Ajurvédská medicína – historie:

První zmínka o použití zlata jako léku pochází z Indie z doby kolem roku 5000 před naším letopočtem, kdy vznikla ajurvédská medicína – unikátní systém výživy, cvičení, bylinné terapie a meditace. Ajurvédská medicína používá tisíce léků připravených většinou z různých bylin a koření, mezi nimi i jedenáct léků, které obsahují zlato.
 
Příprava těchto léků byla velmi složitá a pro ilustraci uvádíme jednu technologii: zlato v nejčistší podobě, zpracované na tenké plátky se smísí se rtutí ve které se rozpustí síra. Směs se poté uloží do hliněných nádob a vypaluje se v peci při velmi vysokých teplotách. Po vypálení se směs zchladí, rozdrtí, přidá se do ní sádra a opět se vrátí k vypálení. Toto se opakuje až 150krát a celý proces trvá zhruba šest měsíců.
 

Léčení alkoholizmu – historie:

Oficielní použití zlata se datuje už v roce 1850 kdy se používalo jako lék proti alkoholovému návyku v USA.
 

Léčení depresí – historie:

V 19. století se zlato používalo hlavně k léčení nervových poruch jako deprese, epilepsie a migrény a impotence. Koloidní zlato slouží jako nenávykové antidepresivum.
 

Zvýšení IQ – historie:

Známý je pokus z USA požití koloidního zlata pro zvýšení inteligence. Z mnoha pokusů se zjistilo, že koloidní zlato zvyšuje IQ až o 20 bodů. Jak uvádí „Frontier perspectives Journal“ je potřeba přijímat až 30 mg koloidního zlata po dobu čtyř týdnů.
 

Léčení rakoviny – historie:

Použití u neoperovatelné rakoviny od roku 1935: vždy vylepší a prodlouží život. Ve 12% bylo zaznamenáno úplné vyléčení. Redukce bolesti byla zaznamenána ve 40% a redukce tumoru dokonce v 60%. Dále bylo pozorováno zlepšení chuti k jídlu u 36% pacientů včetně zvýšení jejich tělesné váhy. Dávkování bylo 0,8 mg koloidního zlata třikrát denně obvykle hodinu před jídlem.
 
Zdroj: „The Use of Colloidial Gold in Inoperable cancor“, J. Med. Surg., březen 1927
 

Léčení revmatických potíží – historie

Nejrozšířenější využívání koloidního zlata bylo předválečné době na zmírnění potíží při revmatických potížích. Aplikace byla převážně injekční.
Řadit podle||
Zobrazit všechno | Stránky:
 • Koloidní zlato 0,5l - plast

  Koloidní zlato 0,5l - plast

  Au - Koloidní zlato v plastové láhvi

  Koncentrace 14 mg Au/1 litr

  Složení: koloidní zlato ve fyziologickém roztoku v koncentraci 14 mg Au na 1 litr

  Obsah balení: 500 ml

  Cena:1380.00
 • Koloidní zlato 0,5l - skloRecommended

  Koloidní zlato 0,5l - sklo

  Au - Koloidní zlato ve skleněné láhvi

  Koncentrace 14 mg Au/1 litr

  Složení: koloidní zlato ve fyziologickém roztoku v koncentraci 14 mg Au na 1 litr

  Obsah balení: 500 ml

  Cena:1480.00
Zobrazit všechno | Stránky:
 • Přidat odkaz na:
 • facebook.com